h1-grazinimas

– Prekių pristatymas Lietuvoje:

UAB „DPD Lietuva“ užsakytos prekės bus pristatytos bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu (gyvenama vieta, darbovietė ir kt.) darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. per 1- 3 darbo dienas nuo apmokėjimo momento, jei prie prekės nenurodyta kitaip. Prieš tai DPD kurjeris susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę, tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Užsakymų iki 30 EUR pristatymas – 3,00 EUR.
Perkant prekių už 30 EUR ir daugiau pristatymas nemokamas tiesiai į rankas!

Dėl ženkliai padidėjusio siuntų skaičiaus, užsakymų pristatymas į paštomatus gali trukti 3-5 d.d.

LP Express paštomatai.  Siunta šiuo būdu pristatoma į LP Express paštomatą. Renkantis šį pristatymo būdą, prašome prie užsakymo pastabų nurodyti, į kurį paštomatą (adresas) pageidaujate gauti siuntą. 
Užsakymų iki 30 EUR pristatymas – 3,00 EUR, nuo 30 Eur pristatysime nemokamai!

Omniva paštomatai.  Siunta šiuo būdu pristatoma į Omniva paštomatą. Renkantis šį pristatymo būdą, prašome prie užsakymo pastabų nurodyti, į kurį paštomatą (adresas) pageidaujate gauti siuntą. 
Užsakymų iki 30 EUR pristatymas – 3,00 EUR, nuo 30 Eur pristatysime nemokamai!

Pristatymas į Kuršių Neriją nuo 6 EUR.

– Prekių pristatymas Europos Sąjungos šalyse:

Užsakymus į Europos Sąjungos šalis pristatys AB Lietuvos paštas.
Siuntinių iki 2 kg pristatymas nuo 6 EUR, tikslią pristatymo kainą matysite krepšelyje.
Didesnėms ir sunkesnėms prekėms pristatymo mokestis kinta priklausomai nuo svorio ir tūrio. Pristatymo kaina bus nurodoma prekių krepšelyje.

Į Europos Sąjungos šalis užsakytas prekes pristatys mūsų įgaliotas vežėjas per 7-15 darbo dienas nuo apmokėjimo momento. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Pirkėjas gaus vietinio pašto pranešimą apie jo vardu gautą siuntą, kuriame bus nurodytas pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresas, siuntos paėmimui.

Kilus klausimams dėl pristatymo susiekite su mumis info@margossvajos.lt, +370 69542783.

  • Grąžinimas

Jei dėl kokių nors priežasčių norite grąžinti prekę, kurią įsigijote, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@margossvajos.lt mes susisieksime su Jumis ir aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes.

Grąžinama prekė turi būti nenaudota, originalioje pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės supakavimu rūpinasi pirkėjas, todėl esant prekės pažeidimams pardavėjas gali nepriimti grąžinamos prekės.

Prekės grąžinamos remiantis  2001 m. rugpjūčio mėn.17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“.

Top