Taisyklės

h1-taisykles

  • Bendrosios nuostatos

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės, kurias pirkėjas patvirtina perkant prekes, tai šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos pirkėjo ir pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu www.margossvajos.lt elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos. UAB „Margos svajos“ turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ir papildyti taisykles, atsižvelgiant į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

  • Privatumo politika

UAB „Margos svajos” – rūpinasi, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs ir tvarkomi galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka. Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius teikiančius prekių pristatymo ar kitas su užsakymo vykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais galioja Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.

Mes renkame, saugome ir naudojame asmens duomenis, kurie leidžia identifikuoti Jūsų asmenį. Tai gali būti vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, telefono Nr., elektroninio pašto adresas, bet kokia kita Jūsų pateikta informacija. Taip pat mes galime rinkti, saugoti ir naudoti informaciją apie Jūsų apsilankymus, bei naudojimąsi mūsų el. parduotuvėje (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių).

Jūsų asmens duomenis mums tampa prieinami, kai Jūs juos pateikiate interneto svetainėje užpildę registracijos duomenis ar atlikę paslaugų/ prekių pirkimą. Nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad UAB „Margos svajos” juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.
Pateikti duomenys reikalingi siekiant užtikrinti sklandų prekės įsigijimo ir pristatymo procesą. Taip pat pirkimo metu arba elektroninės parduotuvės užklausos formoje galite užsisakyti naujienlaiškį nurodydami elektroninio pašto adresą. Norėdami atsisakyti naujienlaiškių galite paspausti nuorodą esančią Margos svajos naujienlaiškyje.

Tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies”). Mes naudojame tik keletą būtiniausių slapukų:
– PHPSESSID – slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Šis slapukas sukuriamas įeinant į puslapį ir galioja iki svetainės lango uždarymo;
– _icl_current_language – Slapukas skirtas išsaugoti vartotojo svetainės kalbos pasirinkimą. Šis slapukas sukuriamas įeinant į puslapį ir galioja 1 dieną;
– _ga, _gat, _gid – slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Šie slapukai sukuriami įeinant į puslapį ir galioja nuo 24 val. Iki 2 metų. Papildoma informacija apie šiuos slapukus pateikiama Google privatumo politikoje.
Jūs bet kada galite peržiūrėti ir ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios elektroninės parduotuvės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

www.margossvajos.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politikos nuostatas apie tai pranešdami elektroninėje parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia sutikimą su šiomis taisyklėmis. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus. Kilus klausimams dėl informacijos susijusios su Jūsų asmens duomenų tvarkymu kreipkitės į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

  • Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos eurais su PVM.
Pirkdami prekes galite atsiskaityti vienu iš šių būdu:
– Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas rinktis šį apmokėjimo būdą, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš bankų. Mokant šiuo būdu, Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Bankiniai mokėjimai Parduotuvėje vykdomi per sistemą Paysera, kuri apjungia šias elektroninės bankininkystės sistemas: „Swedbank“, SEB bankas, „DnB“, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske“ bankas, „Citadele“ bankas, Medicinos bankas, Šiaulių bankas.
– Apmokėjimas bankiniu pavedimu – tai dar vienas išankstinis apmokėjimo būdas. Pavedimą į pardavimo metu gautą UAB „Margos svajos“ sąskaitą galite padaryti artimiausiame banko skyriuje arba internetu.
– Apmokėjimas Paypal sistemoje.
Jūsų užsakymas bus pradedamas vykdyti gavus Jūsų pavedimą už užsakytas prekes. Pavedimui nepasiekus UAB „Margos svajos“ sąskaitos per dvi darbo dienas užsakytų prekių rezervacija sustabdoma.

  • Prekių pristatymas

Įsigytas prekes pristatys UAB „DPD Lietuva“ visoje Lietuvoje.
Perkant prekių už 30 EUR ir daugiau pristatymas nemokamas tiesiai į rankas!
Užsakymų iki 30 EUR pristatymas – 3 EUR.
Užsakytos prekės bus pristatytos bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu (gyvenama vieta, darbovietė ir kt.) darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo momento, jei užsakyme nenurodyta kitaip. Prieš tai DPD kurjeris susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę, tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.
Pristatymas į Kuršių Neriją nuo 6 EUR.
Užsakymus į Europos Sąjungos šalis pristatys AB „Lietuvos paštas”.
Siuntinių iki 2 kg pristatymas nuo 6 EUR.
Didesnėms ir sunkesnėms prekėms pristatymo mokestis kinta priklausomai nuo prekių kiekio, tūrio ir svorio. Pristatymo kaina bus nurodoma atliekant užsakymą.
Į Europos Sąjungos šalis užsakytas prekes pristatys mūsų įgaliotas vežėjas per 7-15 darbo dienas nuo apmokėjimo momento. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Pirkėjas gaus vietinio pašto pranešimą apie jo vardu gautą siuntą, kuriame bus nurodytas pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresas, siuntos paėmimui.
• Kilus klausimams dėl pristatymo susiekite su mumis info@margossvajos.lt, +370 69542783.

  • Prekių grąžinimas

Jei dėl kokių nors priežasčių norite grąžinti prekę, kurią įsigijote, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@margossvajos.lt mes susisieksime su Jumis ir aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes.
Grąžinama prekė turi būti nenaudota, originalioje pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės supakavimu rūpinasi pirkėjas, todėl esant prekės pažeidimams pardavėjas gali nepriimti grąžinamos prekės.
Prekės grąžinamos remiantis 2001 m. rugpjūčio mėn.17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“.

  • Atsakomybė

Pirkėjas atsako už veiksmus atliekamus Margos svajos parduotuvėje, taip pat už informacijos registracijos formose teisingumą. Pirkėjui suvedus klaidingą ar netikslią informaciją registracijos formose ir atsiradus dėl to nesklandumams pardavėjas už tai neatsako ir įgyja teisę reikalauti nuostolių atlyginimo.

Top