Taisyklės

h1-taisykles

  • Bendrosios nuostatos

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės, kurias pirkėjas patvirtina perkant prekes, tai šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos pirkėjo ir pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu www.margossvajos.lt elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos. UAB „Margos svajos“ turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ir papildyti taisykles, atsižvelgiant į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

  • Privatumas

Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius teikiančius prekių pristatymo ar kitas su užsakymo vykdymų susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais galioja Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.
Prekių pirkimo metu Jūsų pateikti duomenys reikalingi siekiant užtikrinti sklandų prekės įsigijimo ir pristatymo procesą.
Pirkimo metu ir elektroninės parduotuvės užklausoje galite užsisakyti naujienlaiškį nurodydami elektroninio pašto adresą. Norėdami atsisakyti naujienlaiškių galite paspausti nuorodą esančią Margos svajos naujienlaiškyje.

  • Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos eurais su PVM.
Pirkdami prekes galite atsiskaityti vienu iš šių būdu:
– Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas rinktis šį apmokėjimo būdą, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš bankų. Mokant šiuo būdu, Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Bankiniai mokėjimai Parduotuvėje vykdomi per sistemą Paysera, kuri apjungia šias elektroninės bankininkystės sistemas: „Swedbank“, SEB bankas, „DnB“, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske“ bankas, „Citadele“ bankas, Medicinos bankas, Šiaulių bankas.
– Apmokėjimas bankiniu pavedimu – tai dar vienas išankstinis apmokėjimo būdas. Pavedimą į pardavimo metu gautą UAB „Margos svajos“ sąskaitą galite padaryti artimiausiame banko skyriuje arba internetu.
– Apmokėjimas Paypal sistemoje.
Jūsų užsakymas bus pradedamas vykdyti gavus Jūsų pavedimą už užsakytas prekes. Pavedimui nepasiekus UAB „Margos svajos“ sąskaitos per dvi darbo dienas užsakytų prekių rezervacija sustabdoma.

  • Prekių pristatymas

Įsigytas prekes pristatys UAB „DPD Lietuva“ visoje Lietuvoje.
Perkant prekių už 30 EUR ir daugiau pristatymas nemokamas tiesiai į rankas!
Užsakymų iki 30 EUR pristatymas – 3 EUR.
Užsakytos prekės bus pristatytos bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu (gyvenama vieta, darbovietė ir kt.) darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo momento, jei užsakyme nenurodyta kitaip. Prieš tai DPD kurjeris susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę, tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.
Pristatymas į Kuršių Neriją nuo 6 EUR.
Užsakymus į Europos Sąjungos šalis pristatys AB „Lietuvos paštas“.
Siuntinių iki 2 kg pristatymas nuo 6 EUR.
Didesnėms ir sunkesnėms prekėms pristatymo mokestis kinta priklausomai nuo prekių kiekio, tūrio ir svorio. Pristatymo kaina bus nurodoma atliekant užsakymą.
Į Europos Sąjungos šalis užsakytas prekes pristatys mūsų įgaliotas vežėjas per 7-15 darbo dienas nuo apmokėjimo momento. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Pirkėjas gaus vietinio pašto pranešimą apie jo vardu gautą siuntą, kuriame bus nurodytas pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresas, siuntos paėmimui.
• Kilus klausimams dėl pristatymo susiekite su mumis info@margossvajos.lt, +370 69542783.

  • Prekių grąžinimas

Jei dėl kokių nors priežasčių norite grąžinti prekę, kurią įsigijote, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el.paštu: info@margossvajos.lt mes susisieksime su Jumis ir aptarsime prekės grąžinimo eigą ar prekės keitimo galimybes.
Grąžinama prekė turi būti nenaudota, originalioje pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės supakavimu rūpinasi pirkėjas, todėl esant prekės pažeidimams pardavėjas gali nepriimti grąžinamos prekės.
Prekės grąžinamos remiantis 2001 m. rugpjūčio mėn.17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“.

  • Atsakomybė

Pirkėjas atsako už veiksmus atliekamus Margos svajos parduotuvėje, taip pat už informacijos registracijos formose teisingumą. Pirkėjui suvedus klaidingą ar netikslią informaciją registracijos formose ir atsiradus dėl to nesklandumams pardavėjas už tai neatsako ir įgyja teisę reikalauti nuostolių atlyginimo.

Top